Koltuk Takımları

GAMMA

İşte, evinizde o benzersiz anlardan birindesiniz...

Tüm gerçekliğiyle, hayatı n tam ortasındasınız ve hiç unutulmayacak güzellikte bir anı yaşamaktasınız. Ve biz şahit olduğunuz keyif dolu her anınızda yanınızdayız.


BRUNET

Mekanınıza ve yaşam tarzınıza uygun tasarımlar...

Yenilikçi, dikkat çekici konsept. Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak özellikler sayesinde daha kaliteli yaşam alanları oluşturabilirsiniz.


BRUNET CEVİZ

Modern çizgisinden ödün vermeyen...

Yalın ve modern tasarımıyla yaşam alanlarına ferah bir atmosfer getiren koltuk takımı fonksiyonelliği ile size ekstra konfor sağlıyor.


DUETTO

Doğal renklerin güçlü duruşu...

Eviniz, sizi yansıtan tüm güzellikleri bir araya barındıran ve mutlu eden tek mekandır, hayallerinizi geniş tutun ve her odada her köşede tarzınızı yansıtın...


DREAM

Sadece, en güzel anlarınız için...

Eviniz,sizi yansıtan tüm güzellikleri bir araya barındıran ve mutlu eden tek mekandır, hayallerinizi geniş tutun ve her odada her köşede tarzınızı yansıtın...


DANTE

Yenilikçi ve kendine özgü bir tarz.

Yeni nesil mobilyalar, çağdaş yaşam alanları yaratıyor. Sezonun öne çıkanlarını, doğru kombinlerle evinize taşımaya ne dersiniz?


PLAY

Evde olmak için bir neden daha...

Kusursuz, estetik bir doğaya dönüş, doğanın eşsiz dinginliği; egolardan arınmış sımsıcak detaylar, dahiyane matematiksel kurgu ve estetik “PLAY” ile hayat buluyor.


ETNA

Konforlu mekanlar yaratmanın birinci kurakı ise, fonksiyonelliktir.

Yaşamın en doğal parçası, zamanın en çok harcandığı mekanlara yansıyan detaylarda gizlidir.


BUBBLE

İyi tasarım, tam kalite...

Yenilikçi ve benzersiz tasarım. Her bileşeni detaylı düşünülmüş, etkileyici ve farklı hatları ile sizleri yeni bir deneyime davet ediyor.


TESLA

Zamanınızı en rahat şekilde geçirin.

Çağımızın bilimsel düşünce sisteminde katı stil kurallarını unutun. Evinizdeki amacınız sadece size mutluluk verecek fonksiyonel atmosferi sağlamak olsun.


ULTRA

Yenilikçi görünümü ile evinizde dekorasyon fikirlerine yön verecek olan yeni bir stil.

Yenilikçi ve benzersiz tasarım. Her bileşeni detaylı düşünülmüş, etkileyici ve farklı hatları ile sizleri yeni bir deneyime davet ediyor.